Kde Včelka pomáhá?

Včelka v současné době pomáhá mnohým pedagogům (ve školách) a specialistům (v PPP / SPC / logopedických zařízeních) po celé České republice i mimo ni.

Vysvětlivky

Škola
Škola
PPP
PPP
Knihovna
Knihovna
SPC
SPC
Logopedie
Logopedie
Ostatní
Ostatní


Škola

  • 1. ScioŠkola Praha - základní škola, s.r.o.
  • 1. základní škola Masarykovo nám. Říčany, příspěvková organizace
  • 1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace
  • 1. základní škola Sedlčany
  • 1. základní škola, Rakovník, Martinovského 153
  • 2. ScioŠkola Praha - základní škola, s.r.o.
  • 2. základní škola a mateřská škola, Beroun, Preislerova 1335
  • 2. Základní škola Hořovice
  • 2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace
  • 21. základní škola Plzeň, Slovanská alej 13, příspěvková organizace
  • 22. ZŠ Plzeň, Na Dlouhých 49, příspěvková organizace
  • 3. ScioŠkola Praha – základní škola, s.r.o.
  • 3. základní škola u Říčanského lesa Říčany, příspěvková organizace
  • 5. ScioŠkola Praha - základní škola, s.r.o.
  • 5. základní škola Cheb, Matěje Kopeckého 1, příspěvková organizace
  • Accolang s.r.o.
  • Adventure School - mateřská škola a základní škola
  • American Academy LLC, odštěpný závod
  • Associazione dei connazionali e degli amici della Repubblica Ceca (Spolek krajanů a přátel České republiky)
  • BAKALÁŘI software s.r.o.
  • Barevný svět dětí, z.s.
  • Bratrská škola - církevní základní škola
  • Česká škola bez hranic, Londýn | CZECH SCHOOL WITHOUT BORDERS, LONDON
  • Češki dječji vrtić Ferde Mravenca Daruvar
  • Česko Britská Základní Škola, s.r.o.
  • Christian International School of Prague, o.p.s.
  • Cílkova domácí škola z.s.
  • Církevní základní škola a mateřská škola ve Zlíně
  • Církevní základní škola a střední škola Plzeň
  • Cirkevní základní škola Borohrádek
  • Církevní základní škola logopedická Don Bosco a mateřská škola logopedická
  • Církevní základní škola mistra Jana Husa
  • Církevní základní škola, Rudolfovská 23
  • Clever Bee - Alurix s.r.o.
  • COPPEX spol. s r.o.
  • Czech & Slovak School Bristol
  • Czech and Slovak Club Tauranga
  • Dana Drašarová
  • Dětský domov se školou a základní škola, Ostrava-Kunčice, Jeseninova 4
  • Dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna Dobřichovice
  • Dětský domov, Základní škola a Praktická škola Valašské Klobouky
  • Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze
  • DOBRÁ Montessori základní škola a mateřská škola s.r.o.
  • European school of Varese
  • Evropská Škola Lucemburk II.
  • Evropská Škola Lucemburk II.
  • F POINT z.s.
  • Fakultní základní škola a mateřská škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlubočepy, V Remízku 7/919, příspěvková organizace
  • Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace
  • Fakultní základní škola při PedF UK, Praha 13, Brdičkova 1878
  • Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186
  • Francouzské lyceum v Praze
  • GoStudy s.r.o.
  • Gymnázium a střední odborná škola Chodov, příspěvková organizace
  • Gymnázium Dr. Antona Randy, Jablonec nad Nisou
  • Gymnázium Josefa Božka, Český Těšín, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, příspěvková organizace
  • Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T. G. Masaryka 106
  • Husova základní škola a mateřská škola SMĚROVKA
  • Interaktivní základní škola Varnsdorf, Karlova 1700, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Jarmila Bambulová - Služba školám
  • Jedličkův ústav a Mateřská škola a Základní škola a Střední škola
  • Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích
  • Jitka Pourová
  • Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola Sedliště
  • Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace
  • Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Jungmannova základní škola Beroun, Plzeňská 30
  • Katolická základní škola v Uherském Brodě
  • Klub přátel ZŠ Šafaříkova, Valašské Meziříčí
  • Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, příspěvková organizace
  • Královská mateřská škola a základní škola s.r.o.
  • Křesťanská střední škola, základní škola a mateřská škola Elijáš, Praha 4 - Michle
  • Křesťanská Základní škola a Mateřská škola Jana Husa
  • Křesťanská základní škola Jihlava
  • Křesťanská základní škola Nativity
  • Lauderova mateřská škola, základní škola a gymnázium při Židovské obci v Praze
  • Logopedie v ráji,Turnov
  • Logopedski centar Efeta
  • Martina Lanová
  • Masarykova základní škola a mateřská škola Kunvald, okres Ústí nad Orlicí
  • Masarykova základní škola a mateřská škola Semčice
  • Masarykova základní škola a mateřská škola v Žihli
  • Masarykova základní škola a mateřská škola, Rudé armády 300
  • Masarykova základní škola a mateřská škola, Železnice
  • Masarykova základní škola Horní Bříza, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola Tanvald, příspěvková organizace
  • Masarykova základní škola Vrchlického 236, Velký Osek
  • Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4
  • Masarykova základní škola, Broumov, Komenského 312
  • Masarykova základní škola, Melč 192
  • Masarykova základní škola, Praha 9 - Klánovice, Slavětínská 200
  • Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 1690
  • Mateřská škola "Lísteček", Vratislavice nad Nisou, p. o.
  • Mateřská škola a základní škola Beehive s.r.o.
  • Mateřská škola a základní škola Ivančice, příspěvková organizace
  • Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925
  • Mateřská škola Doksy Pražská 836 - příspěvková organizace
  • Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Střelecká 14, p.o.
  • Mateřská škola Jaroměř, Lužická 321
  • Mateřská škola Luhačovice, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Mateřská škola Moravičany, okres Šumperk, příspěvková organizace
  • Mateřská škola Obrnice, okres Most, příspěvková organizace
  • Mateřská škola Špičák, Česká Lípa, Zhořelecká 2607, p.o.
  • Mateřská škola Stříbrná Skalice
  • Mateřská škola Veselí, okres Pardubice
  • Mateřská škola, Česká Lípa, Arbesova 411, p. o.
  • Mateřská škola, Česká Lípa, Bratří Čapků 2864, p.o.
  • Mateřská škola, základní škola a praktická škola Boskovice, příspěvková organizace
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola při centru ARPIDA, o.p.s.
  • Mateřská škola, základní škola a praktická škola Znojmo, příspěvková organizace
  • Mateřská škola, základní škola a střední škola Daneta, s.r.o.
  • Mateřská škola-Przedszkole Jablunkov, Školní 800, příspěvková organizace
  • Městská knihovna Košťany
  • Městys České Heřmanice
  • META, o.p.s.
  • Mezinárodní Montessori Základní škola Perlička, Brno
  • Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Oddělení pro záležitosti EU
  • Montessori Institut, základní škola a mateřská škola, s.r.o.
  • MŠ Nové Město pod Smrkem, okres Liberec, p. o.
  • MŠ Polesná
  • Muzeum romské kultury, Brno
  • Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. - Logopedická poradna
  • Odborné učiliště a praktická škola Brno, příspěvková organizace
  • ORBIS, Mateřská škola, Základní škola a Střední škola, s.r.o.
  • Park Lane International School, a.s.
  • PED Academy
  • pokusJS
  • Ponton, z.s.
  • Reálné gymnázium a základní škola Otto Wichterleho, Prostějov
  • ScioŠkola Frýdek-Místek – základní škola, s.r.o.
  • ScioŠkola Jihlava - základní škola, s.r.o.
  • ScioŠkola Zlín - základní škola, s.r.o.
  • Škola Jaroslava Ježka Mateřská škola, základní škola, praktická škola a základní umělecká škola pro zrakově postižené, Loretánská 104/19
  • Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb, K Sídlišti 840
  • Škola Osmička
  • Škola příběhem – církevní základní škola (Filipka)
  • Slovak Academy of Chicago
  • Sodexo Pass Česká republika a.s.
  • SOS dětské vesničky, z.s.
  • SOUKROMÁ STŘEDNÍ ŠKOLA A ZÁKLADNÍ ŠKOLA (1.KŠPA) PRAHA s.r.o.
  • Soukromá základní škola UNIVERZUM s.r.o.
  • Soukromá ZŠ a MŠ Adélka, o.p.s.
  • SoZŠ Integrál pro žáky se SPU, s.r.o.
  • Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199, příspěvková organizace
  • Speciální základní škola a Mateřská škola, Varnsdorf, T. G. Masaryka 1804, příspěvková organizace
  • Speciální základní škola a Praktická škola, Ústí nad Labem, Pod Parkem 2788, příspěvková organizace
  • Speciální základní škola, Štětí, Ostrovní 300, příspěvková organizace
  • Spolek Sdružení rodičů a přátel ZŠ Provaznická 64
  • Sportovní soukromá základní škola s.r.o., Litvínov
  • SŠ a ZŠ Beroun, Karla Čapka 1457
  • SŠ Obchodu, řemesel a služeb a ZŠ
  • Střední odborná škola stavební a zahradnická, Praha 9, Učňovská 1
  • Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova,
  • Střední průmyslová škola Hranice
  • Střední škola a Základní škola, Havířov-Šumbark
  • Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace
  • Střední škola, základní škola a mateřská škola da Vinci
  • Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 2
  • Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10
  • Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.
  • Svazková škola Panská pole, základní škola
  • Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium
  • Univerzita Hradec Králové
  • ValMezAc – Valmez Academy
  • VĚDA základní škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky s.r.o.
  • Vyšší odborná škola, střední škola, jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, základní škola a mateřská škola MILLS, s.r.o.
  • Vyšší odborná škola, Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549
  • Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  • Základní a Mateřská škola Jince
  • Základní a Mateřská škola T.G.Masaryka, Ruzyně
  • Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Rynoltice, okres Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, příspěvková organizace
  • Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace
  • Základní škola a gymnázium Navis
  • Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Lesní mateřská škola Jurta
  • Základní škola a mateřská škola Kamenný Přívoz
  • Základní škola a Mateřská škola Kluky,okres Písek
  • Základní škola a Mateřská škola a poskytovatel sociálních služeb, Kaňka o.p.s., Tábor
  • Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí
  • Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12
  • Základní škola a mateřská škola Babice nad Svitavou 139
  • Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy, Chaplinovo nám. 1/615, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Barvířská, Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bečváry, okres Kolín
  • Základní škola a Mateřská škola Bělá nad Radbuzou
  • Základní škola a Mateřská škola Bělotín
  • Základní škola a mateřská škola Benešov, Na Karlově 372
  • Základní škola a Mateřská škola Bílé Podolí, okres Kutná Hora
  • Základní škola a Mateřská škola Bílovec, Komenského 701/3, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bílý Ujezd
  • Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
  • Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Boleradice, okres Břeclav - příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Borová Lada
  • Základní škola a mateřská škola Božičany, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Brantice, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Březí, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Brno, Bosonožské nám. 44, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
  • Základní škola a mateřská škola Brno, Křenová 21, p. o.
  • Základní škola a mateřská škola Brno, Křídlovická 30b
  • Základní škola a Mateřská škola Brno, Merhautova 37, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Brno, Přemyslovo nám. 1, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Brno, Vedlejší 10, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Brumovice,okres Břeclav,příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Bruzovice
  • Základní škola a Mateřská škola Buchlovice
  • Základní škola a Mateřská škola Bukovice, okres Náchod
  • Základní škola a Mateřská škola Byšice, okres Mělník
  • Základní škola a Mateřská škola Bystrovany, okres Olomouc, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice
  • Základní škola a Mateřská škola Čelechovice na Hané
  • Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26
  • Základní škola a mateřská škola Chocenice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Chodov, Praha 4, Květnového vítězství 57
  • Základní škola a Mateřská škola Chotoviny, okres Tábor
  • Základní škola a Mateřská škola Chotyně, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Chraštice
  • Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha - západ
  • Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Svitavy
  • Základní škola a Mateřská škola Cítov, okres Mělník
  • Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí
  • Základní škola a mateřská škola Damníkov
  • Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, okres Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic
  • Základní škola a mateřská škola Dobronín, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín
  • Základní škola a Mateřská škola Dolní Poustevna, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Dolní Třebonín
  • Základní škola a mateřská škola Dolní Žandov, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Domamil, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Doudleby nad Orlicí
  • Základní škola a Mateřská škola Dřísy
  • Základní škola a mateřská škola Drnovice, okres Blansko, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA DUHOVÁ CESTA, s.r.o.
  • Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930
  • Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín
  • Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice
  • Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Habartice, okres Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Hazlov, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim
  • Základní škola a mateřská škola Horní Dubenky, příspěvková organizace, okres Jihlava
  • Základní škola a Mateřská škola Horní Počaply
  • Základní škola a Mateřská škola Hošťka, okres Tachov
  • Základní škola a Mateřská škola Hrabová, okres Šumperk, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Hrádek u Sušice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Hranice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Hřivínův Újezd, okres Zlín
  • Základní škola a Mateřská škola Hronov, okres Náchod
  • Základní škola a mateřská škola Hrubý Jeseník, okres Nymburk
  • Základní škola a mateřská škola Huštěnovice
  • Základní škola a Mateřská škola J. A. Komenského, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1100/1 - používání pro žáky
  • Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová-lázně
  • Základní škola a Mateřská škola Jakubov
  • Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta
  • Základní škola a mateřská škola Javornice
  • Základní škola a Mateřská škola Jeneč, okres Praha - západ
  • Základní škola a mateřská škola Jesenice, Školní 323
  • Základní škola a Mateřská škola Jílovice, Jílovice 81
  • Základní škola a Mateřská škola Jívová, okres Olomouc, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Josefa Kubálka Všenory, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola K Dolům v Praze 12
  • Základní škola a Mateřská škola Kačice
  • Základní škola a Mateřská škola Kardašova Řečice
  • Základní škola a Mateřská škola Karlovice
  • Základní škola a Mateřská škola Kašava, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323
  • Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457
  • Základní škola a Mateřská škola Kladno, Ukrajinská 2447
  • Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vašatova 1438, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756
  • Základní škola a Mateřská škola Kněževes, okres Rakovník
  • Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kocbeře, okres Trutnov
  • Základní škola a Mateřská škola Kojetice
  • Základní škola a Mateřská škola Kopidlno
  • Základní škola a Mateřská škola Koštice, okres Louny, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Kožušany - Tážaly, okres Olomouc, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr, Jungmannova 292
  • Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Krásný Dvůr
  • Základní škola a Mateřská škola Krčín
  • Základní škola a Mateřská škola Křenovice, okres Vyškov
  • Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice
  • Základní škola a Mateřská škola Křivoklát
  • Základní škola a mateřská škola Krouna
  • Základní škola a Mateřská škola Křtiny
  • Základní škola a Mateřská škola Kujavy, okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Kunratice, okres Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Kyselka, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Lažánky, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart
  • Základní škola a mateřská škola Ledčice
  • Základní škola a Mateřská škola Leoše Janáčka Hukvaldy, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Lesonice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Libouchec
  • Základní škola a Mateřská škola Lipno nad Vltavou
  • Základní škola a Mateřská škola Lipová, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Lišany, okres Rakovník
  • Základní škola a mateřská škola Líšnice, okres Praha - západ
  • Základní škola a mateřská škola Líšťany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Litvínov - Janov, Přátelství 160, okres Most
  • Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most
  • Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc
  • Základní škola a mateřská škola Loučeň
  • Základní škola a mateřská škola Lužná, okres Rakovník
  • Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Maletín, okres Šumperk, příspěvková organizace
  • Základní škola a Materská škola Malonty
  • Základní škola a Mateřská škola Mašťov, okres Chomutov
  • Základní škola a mateřská škola Měčín - příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Městečko Trnávka, okres Svitavy
  • Základní škola a Mateřská škola Město Touškov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín
  • Základní škola a mateřská škola Mirošov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Mírová 81, Mimoň
  • Základní škola a mateřská škola Mistrovice
  • Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, 17.listopadu 1325, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola Moravské Knínice, okres Brno – venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola MUDr. Josefa Moravce, Nemojov
  • Základní škola a Mateřská škola Mutěnice, okres Hodonín
  • Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Náklo, okres Olomouc, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Nečtiny, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Nedabyle
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA NELUMBO Education, o.p.s.
  • Základní škola a mateřská škola Neslovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Nová Bystřice
  • Základní škola a Mateřská škola Nová Cerekev
  • Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, okres Liberec, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola Nové Dvory, okres Kutná Hora
  • Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R.A.F. 1989 - příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Obořiště
  • Základní škola a mateřská škola Obrataň
  • Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna, okres Brno-venkov
  • Základní škola a mateřská škola Olešná, okres Rakovník
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Dvorského 33, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Řezníčkova 1, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Olomučany, okres Blansko
  • Základní škola a Mateřská škola Olší, okres Brno-venkov , Olší
  • Základní škola a Mateřská škola Opařany
  • Základní škola a Mateřská škola Osov, okres Beroun
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Ovčáry, okres Kolín
  • Základní škola a mateřská škola Parentes Praha
  • Základní škola a mateřská škola Pavlov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Pěčín
  • Základní škola a mateřská škola Pernink, okres Karlovy Vary
  • Základní škola a Mateřská škola Plavsko
  • Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Pňovice, okres Olomouc
  • Základní škola a Mateřská škola Podolí č.p. 53, Kunovice
  • Základní škola a Mateřská škola Podolí u Brna
  • Základní škola a mateřská škola Podomí
  • Základní škola a mateřská škola Polanka nad Odrou, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Polepy, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Poličná 276, Valašské Meziříčí
  • Základní škola a mateřská škola Poříčí nad Sázavou
  • Základní škola a Mateřská škola Potštát, okres Přerov
  • Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Pozděchov, okres Vsetín
  • Základní škola a Mateřská škola Pozlovice
  • Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Prace, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Praha 5 – Smíchov, Grafická 13/1060, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Praha – Slivenec
  • Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín
  • Základní škola a Mateřská škola Přemyslovice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem
  • Základní škola a mateřská škola při nemocnici, Kadaň, Chomutovská 1289
  • Základní škola a Mateřská škola Přídolí
  • Základní škola a mateřská škola Prosetín
  • Základní škola a Mateřská škola Prštice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Rabštejnská Lhota, okres Chrudim
  • Základní škola a Mateřská škola Racková, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Radnice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Raduň, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko
  • Základní škola a mateřská škola Regionu Karlovarský venkov
  • Základní škola a mateřská škola Rohatec, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Přerov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Ropice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Roudnice nad Labem, Školní 1803
  • Základní škola a mateřská škola Rozstání, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Rybná nad Zdobnicí, (okres Rychnov nad Kněžnou)
  • Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov
  • Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá
  • Základní škola a mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Orlová, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Šakvice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Šaratice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Šebrov, okres  Blansko, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Skalsko, okres Mladá Boleslav
  • Základní škola a Mateřská škola Skřipov, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Slaná, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Sloup v Čechách, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Sluníčko s.r.o.
  • Základní škola a mateřská škola Solenice
  • Základní škola a Mateřská škola Spytihněv, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Stará Huť, okres Příbram
  • Základní škola a Mateřská škola Staré Hobzí
  • Základní škola a Mateřská škola Staré Křečany
  • Základní škola a Mateřská škola Staré Město pod Landštejnem
  • Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Staré Město, okres Šumperk
  • Základní škola a Mateřská škola Staříč, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Stráž nad Nežárkou
  • Základní škola a Mateřská škola Střelice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Sudice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Sudkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Supíkovice, okres Jeseník, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Švihov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Svitavy - Lačnov
  • Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Krabčice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Sedlice, okres Strakonice
  • Základní škola a Mateřská škola Tábor Husova 1570
  • Základní škola a Mateřská škola Tábor-Měšice, Míkova 64
  • Základní škola a Mateřská škola Tachlovice
  • Základní škola a Mateřská škola Tatenice
  • Základní škola a Mateřská škola Tečovice
  • Základní škola a mateřská škola Telecí
  • Základní škola a Mateřská škola Teplýšovice, okres Benešov
  • Základní škola a Mateřská škola Těrlicko, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Třebelovice, okres Třebíč, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Třebenice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Tři Sekery, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Tuněchody, okres Chrudim
  • Základní škola a Mateřská škola Tupolevova
  • Základní škola a Mateřská škola Uherský Brod-Havřice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Úhonice, okres Praha-západ
  • Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1
  • Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola V Zahrádkách, Roztoky
  • Základní škola a Mateřská škola Varnsdorf, Bratislavská 994, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Veleň
  • Základní škola a Mateřská škola Velké Hamry, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola Verneřice
  • Základní škola a Mateřská škola Větřní
  • Základní škola a Mateřská škola Věžnice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov
  • Základní škola a mateřská škola Vísky, okres Blansko, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Vlasatice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Votice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Vranov
  • Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Vražné, okres Nový Jičín
  • Základní škola a Mateřská škola Vrbovec
  • Základní škola a Mateřská škola Vrchoslavice, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Vřesina, okres Opava - příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Všechovice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Všemina, Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Vysoký Újezd
  • Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Žďár nad Metují
  • Základní škola a Mateřská škola Žďárky, okres Náchod
  • Základní škola a Mateřská škola Zdiby, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou
  • Základní škola a Mateřská škola Žehuň, okres Kolín
  • Základní škola a Mateřská škola Želešice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Ženklava příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola Žeranovice
  • Základní škola a Mateřská škola Zhoř, okres Jihlava, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola Zvole, okres Šumperk, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov
  • Základní škola a Mateřská škola, Bílý Potok, okres Liberec, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Bohutice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Červený Kostelec, Olešnice 190
  • Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, p. o.
  • Základní škola a Mateřská škola, Čestice, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola a Mateřská škola, Chodovice, okres Jičín
  • Základní škola a Mateřská škola, Chotýšany, okres Benešov
  • Základní škola a mateřská škola, Citonice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno – venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Dětenice, okres Jičín
  • Základní škola a mateřská škola, Dětřichov, okres Liberec
  • Základní škola a mateřská škola, Dolní Branná, okres Trutnov
  • Základní škola a Mateřská škola, Horní Dunajovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Horní Maršov, okres Trutnov
  • Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové – Malšova Lhota, Lhotecká 39
  • Základní škola a Mateřská škola, Jičíněves
  • Základní škola a mateřská škola, Kněžmost, okres Mladá Boleslav
  • Základní škola a Mateřská škola, Kořenov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Lípa nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola a Mateřská škola, Lužany, okres Jičín
  • Základní škola a mateřská škola, Lyčkovo náměstí, Praha 8 - Karlín
  • Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové
  • Základní škola a Mateřská škola, Nová 5, České Budějovice
  • Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Pilníkov, okres Trutnov
  • Základní škola a Mateřská škola, Police nad Metují, okres Náchod
  • Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola a mateřská škola, Praha 2, Na Smetance 1
  • Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614
  • Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Bílá 1
  • Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2
  • Základní škola a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17
  • Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Dolákova 1
  • Základní škola a mateřská škola, Praha – Nebušice
  • Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín
  • Základní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec - příspěvková organizace
  • Základní škola a Mateřská škola, Rudník, okres Trutnov
  • Základní škola a Mateřská škola, Smolkova 565/8
  • Základní škola a mateřská škola, Stráž pod Ralskem, p.o.
  • Základní škola a Mateřská škola, Studnice, okres Náchod
  • Základní škola a Mateřská škola, Suchý Důl, okres Náchod
  • Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Třinec, Oldřichovice 275, p.o.
  • Základní škola a mateřská škola, U Školské zahrady 4, Kobylisy
  • Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Všestary
  • Základní škola a Mateřská škola, Záměl, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola a Mateřská škola, Žatčany, příspěvková organizace
  • Základní škola a mateřská škola, Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola a Praktická škola Aš
  • Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s.
  • Základní škola a Slaměníkova mateřská škola Radslavice, příspěvková organizace
  • Základní škola a Střední škola JEDNA RADOST Pňov-Předhradí
  • Základní škola a Základní umělecká škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace
  • Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace
  • Základní škola a Základní umělecká škola Rtyně v Podkrkonoší
  • Základní škola a základní umělecká škola Žlutice, příspěvková organizace
  • Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Budějovice
  • Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště
  • Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace
  • Základní škola Amos
  • Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice
  • Základní škola Aš, Kamenná 152, okres Cheb
  • Základní škola B. J. Dlabače Cerhenice, příspěvková organizace
  • Základní škola Bedřicha Hrozného Lysá nad Labem, nám. B. Hrozného 12, okres Nymburk
  • Základní škola Benátky nad Jizerou, Pražská 135
  • Základní škola Benešov, Dukelská 1818
  • Základní škola Benešov, Jiráskova 888
  • Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458
  • Základní škola Bohumila Hrabala, Praha 8, Zenklova 52
  • Základní škola Boršov nad Vltavou
  • Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky
  • Základní škola Brankovice
  • Základní škola Bratří Čapků, Úpice
  • Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace
  • Základní škola Břeclav, Komenského 2, příspěvková organizace
  • Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A
  • Základní škola Březová nad Svitavou, okres Svitavy
  • Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Bednářova 28, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Botanická 70, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Hudcova 35, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Jana Babáka 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Kamínky 5
  • Základní škola Brno, Laštůvkova 77, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, nám. Míru 3, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Otevřená 20a, příspěvková organizace
  • Základní škola Brno, Vejrostova 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Brodek u Přerova, okres Přerov
  • Základní škola Brumov-Bylnice, okres Zlín
  • Základní škola Bruntál, Školní 2
  • Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace
  • Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy
  • Základní škola Čáslav, nám. Jana Žižky z Trocnova 182, okres Kutná Hora
  • Základní škola Čáslav, Sadová 1756, okres Kutná Hora
  • Základní škola Čechtice, okres Benešov
  • Základní škola Čerčany, okr. Benešov
  • Základní škola Černošice, příspěvková organizace
  • Základní škola Česká Skalice, okres Náchod
  • Základní škola Český Brod, Tyršova 68, okres Kolín
  • Základní škola Český Brod, Žitomířská 885, okres Kolín
  • Základní škola Český Krumlov, Linecká 43
  • Základní škola Český Krumlov, Plešivec 249
  • Základní škola Český Krumlov, Za Nádražím 222
  • Základní škola Cesta, Písek
  • Základní škola Cetkovice, okres Blansko, příspěvková organizace
  • Základní škola Chodov, okres Domažlice - příspěvková organizace
  • Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539
  • Základní škola Chomutov, Březenecká 4679
  • Základní škola Chomutov, Hornická 4387
  • Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334
  • Základní škola Chomutov, Písečná 5144
  • Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod
  • Základní škola Chrast , okres Chrudim
  • Základní škola Comenius
  • Základní škola Děčín II, Kamenická 1145 , příspěvková organizace
  • Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace
  • Základní škola Děčín XXXII, Míru 152
  • Základní škola Dobrá, příspěvková organizace
  • Základní škola Dobřany, příspěvková organizace
  • Základní škola Dobřichovice
  • Základní škola Doloplazy,okres Olomouc,příspěvková organizace
  • Základní škola Dr. Edvarda Beneše Mladá Boleslav, Laurinova 905, příspěvková organizace
  • Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka a mateřská škola Plánice, příspěvková organizace
  • Základní škola Dr. Miroslava Tyrše Česká Lípa
  • Základní škola Dubá – příspěvková organizace
  • Základní škola Dubí 2, Tovární 110/86
  • Základní škola Duhovka, s.r.o.
  • Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec
  • Základní škola Dukelských hrdinů Karlovy Vary, Moskevská 25, příspěvková organizace
  • Základní škola Eden, Praha 10, Vladivostocká 1035/6, příspěvková organizace
  • Základní škola Edisona s.r.o.
  • Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř
  • Základní škola Emila Kolbena, příspěvková organizace
  • Základní škola Emila Zátopka Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola Formanská, příspěvková organizace
  • Základní škola Fr. Plamínkové s rozšířenou výukou jazyků, Praha 7
  • Základní škola Františka Horenského, Boršice, příspěvková organizace
  • Základní škola Františka Kupky, Dobruška, Františka Kupky 350, okres Rychnov nad Kněžnou,
  • Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1
  • Základní škola Fryčovická, Praha 9 - Letňany
  • Základní škola Frýdek-Místek, Komenského 402
  • Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okres Zlín
  • Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola generála Zdeňka Škarvady, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace
  • Základní škola genpor. Františka Peřiny, Praha 6 - Řepy, Socháňova 19/1139
  • Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov
  • Základní škola Havířov - Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, příspěvková organizace
  • Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná
  • Základní škola Havířov-Podlesí F. Hrubína 5/1537 okres Karviná
  • Základní škola Havířov-Podlesí Mládežnická 11/1564
  • Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava
  • Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace
  • Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace
  • Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice
  • Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice
  • Základní škola Horažďovice, Blatenská 540, příspěvková organizace
  • Základní škola Horní Beřkovice, okres Litoměřice
  • Základní škola Horní Kruty, okres Kolín
  • Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín
  • Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, příspěvková organizace
  • Základní škola Hostivař, Kozinova 1000, Praha 10
  • Základní škola Hostivice
  • Základní škola Hostivice
  • Základní škola Hovězí, okres Vsetín
  • Základní škola Hrádek u Sušice, okres Klatovy
  • Základní škola Hradištko, okres Praha západ
  • Základní škola Hrubčice
  • Základní škola Hůrka
  • Základní škola Huslenky, okres Vsetín
  • Základní škola Hustopeče, Komenského 163/2, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola Hýskov, okres Beroun
  • Základní škola Integra Vsetín
  • Základní škola Ivanovice na Hané, okres Vyškov, příspěvková organizace
  • Základní škola J. A. Komenského a Mateřská škola, Přerov – Předmostí, Hranická 14
  • Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace
  • Základní škola J. A. Komenského Dačice
  • Základní škola J. E. Purkyně a Základní umělecká škola Libochovice - příspěvková organizace
  • Základní škola J. Gutha-Jarkovského
  • Základní škola J. Šlosara Sviadnov Na Závodí 70, 739 25 Sviadnov
  • Základní škola J. Vohradského Šluknov, okres Děčín
  • Základní škola J.A.Komenského Blatná, okr. Strakonice příspěvková organizace
  • Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace
  • Základní škola Jablonec nad Nisou, 5. května 76, příspěvková organizace
  • Základní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72
  • Základní škola Jablonné nad Orlicí
  • Základní škola Jablůnka, okres Vsetín
  • Základní škola Jakuba Jana Ryby Rožmitál pod Třemšínem
  • Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace
  • Základní škola Jarošovská 746/II, Jindřichův Hradec
  • Základní škola Javorník, okres Jeseník
  • Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace
  • Základní škola Jedovnice, příspěvková organizace
  • Základní škola Jevíčko
  • Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace
  • Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, příspěvková organizace
  • Základní škola Jihlava, Havlíčkova 71
  • Základní škola Jihlava, Křížová 33, příspěvková organizace
  • Základní škola Jilemnice, Komenského 288, příspěvková organizace
  • Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov
  • Základní škola Jirkov, Nerudova 1151, okres Chomutov
  • Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  • Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace
  • Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace
  • Základní škola Kadaň, ul. Chomutovská 1683, okr. Chomutov
  • Základní škola Kamenice nad Lipou, okres Pelhřimov
  • Základní škola Kaplice, Školní 226, okres Český Krumlov
  • Základní škola Karla Čapka, Praha 10, Kodaňská 16/658
  • Základní škola Katov
  • Základní škola Katusice, okres Mladá Boleslav
  • Základní škola Kelč, okres Vsetín
  • Základní škola Kladno, Školská 322
  • Základní škola Klatovy, Tolstého 765
  • Základní škola Klíček
  • Základní škola Klobouky u Brna, okres Hodonín
  • Základní škola Kněžpole
  • Základní škola Kojetín Svatopluka Čecha 586
  • Základní škola Kolín II., Bezručova 980
  • Základní škola Kolín III., Lipanská 420
  • Základní škola Kolín III., Masarykova 412
  • Základní škola Kolín V., Ovčárecká 374
  • Základní škola Kopřivnice - Lubina okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Základní škola Košťany, Komenského nám. 351, okres Teplice
  • Základní škola Kovářov, okres Písek, příspěvková organizace
  • Základní škola kpt. Jaroše, Trutnov, Gorkého 38, odloučené pracoviště ZŠ Pod Montací
  • Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. 198, okres Mělník, příspěvková organizace
  • Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, příspěvková organizace
  • Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  • Základní škola Křepice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola Krnov, Dvořákův okruh 2, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola Krnov, Janáčkovo náměstí 17, okres Bruntál, příspěvková organizace
  • Základní škola Kryry, okres Louny
  • Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí
  • Základní škola Laškov a mateřská škola Laškov, příspěvková organizace
  • Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod
  • Základní škola Letohrad, Komenského 269, okres Ústí nad Orlicí
  • Základní škola Letokruh
  • Základní škola Letovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Libiš, okres Mělník
  • Základní škola Libušín , okres Kladno , příspěvková organizace
  • Základní škola Lidická, Hrádek nad Nisou
  • Základní škola Lipník nad Bečvou, ulice Osecká 315, okres Přerov, příspěvková organizace
  • Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace
  • Základní škola Litovel, Vítězná 1250
  • Základní škola Litvínovská 500
  • Základní škola Litvínovská 600
  • Základní škola Livingston s.r.o.
  • Základní škola logopedická a Mateřská škola logopedická, Praha 10, Moskevská 29
  • Základní škola logopedická s.r.o., Ostrava - Hrabová
  • Základní škola Loket, okres Sokolov
  • Základní škola Louny, Přemyslovců 2209, příspěvková organizace
  • Základní škola Lubná-Sebranice a Mateřská škola Lubná
  • Základní škola Luby, okres Cheb, příspěvková organizace
  • Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Luštěnice
  • Základní škola Lužiny, Praha 5, Trávníčkova 1743
  • Základní škola M. Choceňského, Choceň
  • Základní škola Malenovice-Zlín, tř. Svobody 868, příspěvková organizace
  • Základní škola Malšovice, okres Děčín
  • Základní škola Maltézských rytířů
  • Základní škola Marjánka, Praha 6, Bělohorská 52
  • Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a
  • Základní škola Mělník-Pšovka, příspěvková organizace
  • Základní škola Měnín, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Meteorologická
  • Základní škola Mikoláše Alše a Mateřská škola Mirotice, okres Písek
  • Základní škola Mikulov, Hraničářů 617 E, příspěvková organizace
  • Základní škola Miloše Šolleho Kouřim, Československé armády 626, okres Kolín
  • Základní škola Miroslav, okres Znojmo , příspěvková organizace
  • Základní škola Mladá Boleslav, Dukelská 1112, příspěvková organizace
  • Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Mohelnice, Mlýnská 1
  • Základní škola Moravská Nová Ves, příspěvková organizace
  • Základní škola Moravská Třebová, Čs. armády 179, okres Svitavy
  • Základní škola Mšeno, příspěvková organizace
  • Základní škola Na Habru Hořice, Jablonského 865, okres Jičín
  • Základní škola Na Pohodu
  • Základní škola Nad Přehradou, Praha 10, Nad Přehradou 469
  • Základní škola Náměšť nad Oslavou, Husova 579
  • Základní škola náměstí Curieových, Praha 1
  • Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř.T.G.Masaryka 454
  • Základní škola Něčín
  • Základní škola Neratovice, 28. října 1157, okres Mělník
  • Základní škola Nová Paka, Komenského 555
  • Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod
  • Základní škola Novoborská
  • Základní škola Nový Bor, Generála Svobody 114, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  • Základní škola Nový Bor, náměstí Míru 128, okres Česká Lípa, příspěvková organizace
  • Základní škola Nový Hrozenkov, okres Vsetín
  • Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace
  • Základní škola Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace
  • Základní škola Nový svět, Opava, příspěvková organizace
  • Základní škola Npor.Loma Příbor Školní 1510 okres Nový Jičín, příspěvková organizace
  • Základní škola Odry, Komenského 6, příspěvková organizace
  • Základní škola Olomouc, Gagarinova 19, příspěvková organizace
  • Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8, příspěvková organizace
  • Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace
  • Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace
  • Základní škola Opava-Kylešovice, U Hřiště 1242/4
  • Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrava - Petřkovice
  • Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, p.o.
  • Základní škola Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace
  • Základní škola Ostrov, Májová 997, příspěvková organizace
  • Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov
  • Základní škola Otokara Březiny, Jihlava, příspěvková organizace
  • Základní škola Pačejov, okres Klatovy, příspěvková organizace
  • Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590
  • Základní škola Pardubice, Štefánikova 448
  • Základní škola Pardubice-Svítkov, Školní 748
  • Základní škola Pavlíkov , okres Rakovník
  • Základní škola Pchery,okres Kladno
  • Základní škola Pečky, okres Kolín
  • Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989, příspěvková organizace
  • Základní škola Petřiny - sever, Praha 6, Na Okraji 43
  • Základní škola Petrovice, okres Příbram
  • Základní Škola Písnická v Praze 12
  • Základní škola Pivín, okres Prostějov, příspěvková organizace
  • Základní škola pod Svatou Horou, Příbram
  • Základní škola Podharť, Dvůr Králové n. Labem
  • Základní škola Podivín, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA POLEŠOVICE, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  • Základní škola Prachatice - Vodňanská 287
  • Základní škola Prachatice, Národní 1018
  • Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240
  • Základní škola Prachovice, okres Chrudim
  • Základní škola Praha - Dolní Chabry, příspěvková organizace
  • Základní škola Praha - Kbely
  • Základní škola Praha - Radotín Loučanská 1112/3
  • Základní škola Praha 4, Ružinovská 2017
  • Základní škola Praha 5 - Hlubočepy, Pod Žvahovem 463, Praha 5 - Hlubočepy, příspěvková organizace
  • Základní škola Praha 5 - Smíchov, Podbělohorská 26/720, příspěvková organizace
  • Základní škola Praha 7, Korunovační 8
  • Základní škola Praha 7, Strossmayerovo náměstí 4
  • Základní škola Praha-Petrovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Prameny
  • Základní škola Přerov, Svisle 13
  • Základní škola Přerov, Trávník 27
  • Základní škola Přerov, Za mlýnem 1
  • Základní škola pro žáky se specifickými poruchami chování
  • Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení a mateřská škola logopedická Schola Viva, o.p.s.
  • Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení Karlovy Vary, příspěvková organizace
  • Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení, Praha 6 - Řepy, U Boroviček 3
  • Základní škola prof. Zdeňka Matějčka
  • Základní škola profesora Švejcara v Praze 12
  • Základní škola Protivín, se sídlem 398 11 Protivín, Komenského 238
  • Základní škola Provaznická 64, Ostrava - Hrabůvka
  • Základní škola Purkrabka
  • Základní škola Rajhradice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Rajnochovice
  • Základní škola Řevnice
  • Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim
  • Základní škola Rosice, příspěvková organizace
  • Základní škola Rostěnice-Zvonovice, okres Vyškov, příspěvková organizace
  • Základní škola Roudnice nad Labem, Jungmannova 660, okres Litoměřice
  • Základní škola Rovensko pod Troskami, příspěvková organizace
  • Základní škola Rozvadov, okres Tachov, příspěvková organizace
  • Základní škola Rumburk, Tyršova ulice 1066/2, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola Rychnov nad Kněžnou, Masarykova 563
  • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027
  • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, Jeremenkova 1003
  • Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Praha 4, K Milíčovu 674
  • Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Praha 4, Jitřní 185/6
  • Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů, Teplice, Buzulucká 392
  • Základní škola s RVHV, Teplice, Maršovská 1575/2
  • Základní škola s RVIVT Teplice, Plynárenská 2953
  • Základní škola Satalice, příspěvková organizace
  • Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235
  • Základní škola ScioŠkola a Mateřská škola Meruzalka, o.p.s.
  • Základní škola Sezimovo Ústí, Školní náměstí 628, okres Tábor
  • Základní škola sgt. J. C. Kluttze a Mateřská škola Kovářská, okres Chomutov
  • Základní škola Sídliště Vlašim, příspěvková organizace
  • Základní škola Sion J. A. Komenského, Hradec Králové
  • Základní škola Skalná, příspěvková organizace
  • Základní škola Škvorec, okres Praha - východ
  • Základní škola Slaný, Politických vězňů 777, okres Kladno
  • Základní škola Slaný, Rabasova 821, okres Kladno
  • Základní škola Slezská Ostrava, Bohumínská 72, příspěvková organizace
  • Základní škola Slezská Ostrava, Chrustova 24, příspěvková organizace
  • Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace
  • Základní škola Slušovice, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola SMART
  • Základní škola Smržovka, okres Jablonec nad Nisou – příspěvková organizace
  • Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50
  • Základní škola Sokolnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Solnice, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola Square s.r.o.
  • Základní škola Staňkov, okres Domažlice, příspěvková organizace
  • Základní škola Strakonice, Dukelská 166
  • Základní škola Straškov -Vodochody,okres Litoměřice
  • Základní škola Středokluky, příspěvková organizace
  • Základní škola Struhařov
  • Základní škola Studénka, Butovická 346, příspěvková organizace
  • Základní škola Suchohrdly, příspěvková organizace
  • Základní škola Sulíkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Šumperk, Vrchlického 22
  • Základní škola sv. Voršily v Praze, Ostrovní 9
  • Základní škola svaté Zdislavy Kopřivnice
  • Základní škola Světlá nad Sázavou, Komenského 234, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA T. G. MASARYKA
  • Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov
  • Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Mladá Boleslav, Svatovítská 574, příspěvková organizace
  • Základní škola T. G. Masaryka Milovice, Školská 112
  • Základní škola T. G. Masaryka Velim
  • Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov, T. G. Masaryka 213
  • Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun
  • Základní škola T. G. Masaryka, Studénka, 2. května 500, okres Nový Jičín
  • Základní škola T.G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24
  • Základní škola T.G. Masaryka Bohumín - Pudlov Trnková 280 okres Karviná, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12
  • Základní škola T.G. Masaryka Vimperk, 1.máje 268, okres Prachatice
  • Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace
  • Základní škola T.G.Masaryka a gymnázium Česká Kamenice
  • Základní škola T.G.Masaryka Štětí, 9. května 444, okres Litoměřice
  • Základní škola T.G.Masaryka Suchdol nad Lužnicí, okres Jindřichův Hradec
  • Základní škola T.G.Masaryka, Jihlava, příspěvková organizace
  • Základní škola Tábor, Zborovská 2696
  • Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace
  • Základní škola Tachov, Zárečná příspěvková organizace
  • Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace
  • Základní škola Tišnov, Smíškova, příspěvková organizace
  • Základní škola Tomáše Garrigua Masaryka Blansko, Rodkovského 2
  • Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12
  • Základní škola Trhové Sviny
  • Základní škola Tuklaty, okres Kolín
  • Základní škola Turnov, Žižkova 518, příspěvková organizace
  • Základní škola Týn nad Vltavou, Hlinecká
  • Základní škola Týniště nad Orlicí
  • Základní škola U Kostela Moravská Třebová
  • Základní škola U Krčského lesa, Praha 4, Jánošíkova 1320
  • Základní škola U Vršovického nádraží
  • Základní škola Uhlířské Janovice, okres Kutná Hora
  • Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace
  • Základní škola Unhošť, nám. T.G. Masaryka 58
  • Základní škola Ústí nad Labem, E.Krásnohorské 3084/8, příspěvková organizace
  • Základní škola Ústí nad Labem, Neštěmická 787/38, příspěvková organizace
  • Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace
  • Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková organizace
  • Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11
  • Základní škola Úvaly
  • Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace
  • Základní škola v Rychnově nad Kněžnou, Javornická ul. 1596
  • Základní škola v Teplé, příspěvková organizace
  • Základní škola V. Hejny, Červený Kostelec, Komenského 540, okres Náchod
  • Základní škola Václava Havla, Poděbrady
  • Základní škola Valašské Klobouky, příspěvková organizace
  • Základní škola Valašské Meziříčí Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Základní škola Valašské Meziříčí, Masarykova 291, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace
  • Základní škola Valtice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou
  • Základní škola Vápenná, okres Jeseník, příspěvková organizace
  • Základní škola Varnsdorf, nám. E. Beneše 469, okres Děčín, příspěvková organizace
  • Základní škola Velešín
  • Základní škola Velká Dobrá, okres Kladno, příspěvková organizace
  • Základní škola Velké Bílovice, příspěvková organizace
  • Základní škola Velké Karlovice, okres Vsetín
  • Základní škola Velké Meziříčí, Sokolovská 470/13
  • Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola Velké Přílepy
  • Základní škola Velké Přítočno
  • Základní škola Veltruby, okres Kolín
  • Základní škola Veltrusy, příspěvková organizace
  • Základní škola Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace
  • Základní škola Vimperk, Smetanova 405, okres Prachatice
  • Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí
  • Základní škola Vitae, s.r.o.
  • Základní škola Vítějeves, okres Svitavy
  • Základní škola Vítězslava Hálka Odolena Voda
  • Základní škola Vizovice, příspěvková organizace
  • ZÁKLADNÍ ŠKOLA VLACHOVICE, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola Vladislava Vančury, Praha-Zbraslav, Hauptova 591
  • Základní škola Vlásenický dvůr
  • Základní škola Vokovice
  • Základní škola Vraňany, okres Mělník, příspěvková organizace
  • Základní škola Vratimov, Datyňská 690
  • Základní škola Vratimov, Masarykovo náměstí 192
  • Základní škola Vrbice, okres Břeclav, příspěvková organizace
  • Základní škola Vsetín, Ohrada 1876
  • Základní škola Vsetín, Rokytnice 436
  • Základní škola Vsetín, Sychrov 97
  • Základní škola Vybíralova
  • Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace
  • Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace
  • Základní škola Wonderland Academy
  • Základní škola Zachar, Kroměříž
  • Základní škola Zádveřice - Raková, okres Zlín, příspěvková organizace
  • Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
  • Základní škola ZaHRAda
  • Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace
  • Základní škola Zámoraví, Kroměříž, příspěvková organizace
  • Základní škola Zárubova v Praze 12
  • Základní škola Záryby
  • Základní škola Zásmuky, okres Kolín
  • Základní škola Zašová, okres Vsetín
  • Základní škola Žatec, Komenského alej 749, okres Louny
  • Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny
  • Základní škola Zdenky Braunerové Roztoky, příspěvková organizace
  • Základní škola Zdice, okres Beroun
  • Základní škola Želiv, okres Pelhřimov
  • Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola Žižkov
  • Základní škola Zlín, Dřevnická 1790 ,příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558, příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace
  • Základní škola Zlín, Středová
  • Základní škola Zlonice, okres Kladno
  • Základní škola Zruč nad Sázavou
  • Základní škola Zubří, okres Vsetín
  • Základní škola Zvole, okres Žďár nad Sázavou
  • Základní škola, Bílina, Za Chlumem 824, okres Teplice, příspěvková organizace
  • Základní škola, Blučina, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Gajdošova 3
  • Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace
  • Základní škola, Brno, Krásného 24
  • Základní škola, Brno, Masarova 11, příspěvková organizace
  • Základní škola, Česká Lípa, 28.října 2733, příspěvková organizace
  • Základní škola, Česká Lípa, Pátova 406, příspěvková organizace
  • Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, příspěvková organizace
  • Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové, Kozelkova 123
  • Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768
  • Základní škola, Chrudim, U Stadionu 756
  • Základní škola, Emy Destinové 46, České Budějovice
  • Základní škola, Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 1053, příspěvková organizace
  • Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo,příspěvková organizace
  • Základní škola, Hradec Králové, Bezručova 1468
  • Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258
  • Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim
  • Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou
  • Základní škola, Jičín, Poděbradova 18
  • Základní škola, Ke Kateřinkám, Praha 4
  • Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká 676, okres Chomutov
  • Základní škola, Klášterec nad Ohří, Školní 519, okres Chomutov
  • Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440, příspěvková organizace
  • Základní škola, Kuřim, Jungmanova 813, okres Brno - venkov, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Česká 354, p.o.
  • Základní škola, Liberec, Ještědská 354/88, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace
  • Základní škola, liberec, Na Výběžku 118, p.o.
  • Základní škola, Liberec, nám. Míru 212/2, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Oblačná
  • Základní škola, Liberec, Sokolovská 328, p.o.
  • Základní škola, Liberec, U Soudu 369/8, příspěvková organizace
  • Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace
  • Základní škola, mateřská škola a základní umělecká škola Hnízdo v Úněticích
  • Základní škola, Meziměstí, okres Náchod
  • Základní škola, Mníšek pod Brdy, Komenského 886
  • Základní škola, Most, Obránců míru 2944, příspěvková organizace
  • Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace
  • Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organizace
  • Základní škola, Most, Zlatnická 186
  • Základní škola, Náchod, Komenského 425
  • Základní škola, Nové Město, okr.Hradec Králové
  • Základní škola, Nové Město, okres Hradec Králové
  • Základní škola, Nový Bydžov, Karla IV. 209, okres Hradec Králové
  • Základní škola, Nový Bydžov, V. Kl. Klicpery 561, okres Hradec Králové
  • Základní škola, Ostrava-Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava-Poruba, Porubská 832, příspěvková organizace
  • Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace
  • Základní škola, Praha 10, Brigádníků 510/14
  • Základní škola, Praha 10, Jakutská 1210/2, příspěvková organizace
  • Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 460/81, příspěvková organizace
  • Základní škola, Praha 10, Švehlova 2900/12, příspěvková organizace
  • Základní škola, Praha 10, V Rybníčkách 1980/31, příspěvková organizace
  • Základní škola, Praha 13, Klausova 2450, 155 00 Praha 5 - Stodůlky
  • Základní škola, Praha 13, Kuncova 1580
  • Základní škola, Praha 2, Botičská 8
  • Základní škola, Praha 2, Londýnská 34
  • Základní škola, Praha 3, Cimburkova 18/600
  • Základní škola, Praha 4, Donovalská 1684
  • Základní škola, Praha 4, Květnového vítězství 1554
  • Základní škola, Praha 4, Mendelova 550
  • Základní škola, Praha 4, Mikulova 1594
  • Základní škola, Praha 4, Na Chodovci 54
  • Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067
  • Základní škola, Praha 4, Pošepného náměstí 2022
  • Základní škola, Praha 4, Táborská 45
  • Základní škola, Praha 8, Burešova 14
  • Základní škola, Praha 8, Glowackého 6
  • Základní škola, Praha 8, Hovorčovická 11
  • Základní škola, Praha 8, Žernosecká 3
  • Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Bří Venclíků 1140
  • Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964
  • Základní škola, Praha 9 - Dolní Počernice, Národních hrdinů 70
  • Základní škola, Praha 9 - Hloubětín, Hloubětínská 700
  • Základní škola, Praha 9- Kyje, Šimanovská 16, příspěvková organizace
  • Základní škola, Praha4, V Ladech 6
  • Základní škola, Staré Město
  • Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč
  • Základní škola, Třinec, Slezská 773, příspěvková organizace
  • Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536
  • Základní škola, Trutnov 3, Náchodská 18
  • Základní škola, Trutnov, Komenského 399
  • Základní škola, Trutnov, V Domcích 488
  • Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace
  • Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace
  • Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště
  • Základní škola, Vítkov, nám. J. Zajíce č. 1, příspěvková organizace
  • Základní škola, Žacléř, okres Trutnov
  • Základní škola, základní umělecká škola a mateřská škola Ledenice
  • Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Stachy, příspěvková organizace
  • Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec, p.o.
  • Základní školy a Mateřské školy Úsov, příspěvková organizace
  • ZŠ 5 Svitavy, Sokolovská 1
  • ZŠ a MŠ Aloise Jiráska Komenského 1000, Dolní Lutyně okres Karviná, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Branky
  • ZŠ a MŠ Chomutov, 17. listopadu 4728, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Chvalšiny
  • ZŠ a MŠ Didaktis, Brno
  • ZŠ a MŠ Hora Svaté Kateřiny
  • ZŠ a MŠ Hrádek
  • ZŠ a MŠ Husinec - Řež
  • ZŠ a MŠ Ivančice-Němčice, okres Brno-venkov
  • ZŠ a MŠ Křemže, Školní 182, Křemže 382 03
  • ZŠ a MŠ Lešany, okres Benešov
  • ZŠ a MŠ na Balabence- Praha 9
  • ZŠ a Mš Ostrov, Myslbekova 996, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Petrohrad
  • ZŠ a MŠ pro tělesně postižené, Liberec, p.o.
  • ZŠ a MŠ Raškovice
  • ZŠ a MŠ Řečany nad Labem
  • ZŠ a MŠ Studená, okres Jindřichův Hradec
  • ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Brodek u Konice, příspěvková organizace
  • Zš a Mš Tisá
  • ZŠ a MŠ Velemín, příspěvková organizace
  • ZŠ a MŠ Všetaty - okres Mělník, příspěvková organizace
  • ZŠ A ZUŠ Jesenice, příspěvková organizace
  • ZŠ a ZUŠ, Rubanice 877, Strání
  • ZŠ Aléská, Bílina
  • ZŠ Bílá cesta
  • ZŠ Děčín XVII - Jalůvčí
  • ZŠ Dr. Miroslava Tyrše, Děčín
  • ZŠ Dubňany
  • ZŠ Habrmanova, Hradec Králové
  • ZŠ Hejnice
  • ZŠ Hučák
  • ZŠ Ivana Olbrachta
  • ZŠ J.A.Komenského, Lysá nad Labem
  • ZŠ Kořenského
  • ZŠ Kosmonosy, Podzámecká 1, okres Mladá Boleslav, p.o.
  • ZŠ Křižná 167, Valašské Meziříčí
  • ZŠ Liberec, Dobiášova
  • ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem
  • ZŠ Němčice nad Hanou, okres Prostějov
  • ZŠ Opava, Otická 18
  • ZŠ Pacov
  • ZŠ Pardubice Bratranců Veverkových 866
  • ZŠ Planá nad Lužnicí ČSLA 65
  • ZŠ Prachatice, Národní 1018
  • ZŠ Praha - Běchovice
  • ZŠ Praha 5 Řeporyje
  • ZŠ s rozšířenou výukou jazyků, L.Coňka 40/3, Praha 4 - Písnice
  • ZŠ s RVTV Na Stínadlech Teplice, Na Stínadlech 2386
  • ZŠ Sněžné
  • ZŠ Štětí, Ostrovní 300
  • ZŠ Stoliňská, Chvaly, Praha 9 - Horní Počernice
  • ZŠ Svitavy, Felberova 2
  • ZŠ T. G. Masaryka v Blatné
  • ZŠ T. G. Masaryka, Hodkovice nad Mohelkou, okres Liberec, p.o.
  • ZŠ Tyršova Slavkov u Brna
  • ZŠ Vlašim Březinská
  • ZŠ Vratislavice nad Nisou
  • ZŠ Vrchlabí, nám. Míru 283
  • ZŠ, MŠ, L. Kuby 48, České Budějovice
  • ZŠ, MŠ, ŠJ a ŠD Bouzov, příspěvková organizace
  • ZŠ, PŠ a MŠ Moskevská 679, Česká Lípa
  • ZŠK, Bystřice, Dr.E.Beneše 300, okres Benešov

PPP

  • Alexandra Khodlová, speciální pedagog ve škole při nemocnici
  • B.E.Z.va Nejdek o.p.s.
  • Barevné učení - soukromá speciálně pedagogická praxe
  • Domov pro osoby se zdravotním postižením Nojmánek
  • Dys- Logo - Ped, z.s.
  • DYS-centrum Praha z. ú.
  • Edial centrum s.r.o.
  • EFEKT, pedagogicko psychologická poradna a terapeutické centrum, s.r.o.
  • Kamila Balharová, PPP
  • Kateřina Chaloupková, soukromý speciální pedagog
  • KLINICKÁ LOGOPEDIE - PaedDr. Mária Jancíková
  • Komunitní centrum Motýlek, Praha 14
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Kroměříž
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Slavičín
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Uherské Hradiště
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Uherský Brod
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Valašské Meziříčí
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Vsetín
  • KPPP a ZDVPP Zlín, pracoviště Zlín
  • Křesťanská Pedagogicko - Psychologická poradna, Praha 8
  • Křesťanská PPP Brno
  • Křesťanská PPP Praha
  • Logomedic s.r.o. - pracoviště Dobruška
  • Marja Volemanová- Red Tulip
  • Mgr. Milada Macháčková, speciální pedagog - psychoterapeut
  • NOREG PPP Karlovy Vary, pracoviště Sokolov
  • NÚV, SEKCE PEDAGOGICKO-PSYCHOLOGICKÉHO PORADENSTVÍ
  • OPPP Vyškov, pracoviště Blansko
  • OPPP Vyškov, pracoviště Boskovice
  • OPPP Vyškov, pracoviště Vyškov
  • PaedDr. Jana Kubásková - Speciální pedagog Plzeň
  • Pedagogicko-psychologická poradna a speciálně pedagogické centrum, Semily, příspěvková organizace
  • Pedagogicko-psychologická poradna, Česká Lípa, Havlíčkova 443, příspěvková organizace
  • Poradna pro děti
  • PPP a SPC Olomouckého kraje, PPP pracoviště Prostějov
  • PPP a SPC Olomouckého kraje, pracoviště Olomouc
  • PPP a SPC Olomouckého kraje, pracoviště Přerov
  • PPP a SPC Olomouckého kraje, pracoviště Šumperk
  • PPP a SPC Vysočina
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Havlíčkův Brod
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Jihlava
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Pelhřimov
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Třebíč
  • PPP a SPC Vysočina, pracoviště Žďár nad Sázavou
  • PPP Břeclav
  • PPP Břeclav, pracoviště Hustopeče
  • PPP Břeclav, pracoviště Mikulov
  • PPP Brno, pracoviště Hybešova
  • PPP Brno, pracoviště Kohoutova
  • PPP Brno, pracoviště Lomená
  • PPP Brno, pracoviště Zachova
  • PPP Bruntál
  • PPP Bruntál, pracoviště Krnov
  • PPP Česká Lípa
  • PPP České Budějovice, pracoviště České Budějovice
  • PPP České Budějovice, pracoviště Český Krumlov
  • PPP České Budějovice, pracoviště Jindřichův Hradec a Dačice
  • PPP České Budějovice, pracoviště Písek
  • PPP České Budějovice, pracoviště Prachatice
  • PPP České Budějovice, pracoviště Strakonice
  • PPP České Budějovice, pracoviště Tábor a Soběslav
  • PPP da Vinci
  • PPP Frýdek-Místek
  • PPP Frýdek-Místek, pracoviště Třinec
  • PPP Hodonín
  • PPP Jablonec nad Nisou
  • PPP Karlovy Vary, pracoviště Cheb
  • PPP Karlovy Vary, pracoviště Karlovy Vary
  • PPP Karviná
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště Náchod
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Hradec Králové
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Jičín
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Rychnov nad Kněžnou
  • PPP Královéhradeckého kraje, pracoviště PPP Trutnov
  • PPP Lexik
  • PPP Liberec
  • PPP Liberec, pracoviště pro Frýdlantsko
  • PPP Nový Jičín
  • PPP Opava, pracoviště Hlučín
  • PPP Opava, pracoviště Vítkov
  • PPP Ostrava – Zábřeh, pracoviště Ostrava – Poruba
  • PPP Pardubice
  • PPP Pardubice, pracoviště Chrudim
  • PPP Plzeň
  • PPP Plzeň -sever, Částkova 78
  • PPP pro Prahu 1, 2 a 4
  • PPP pro Prahu 10
  • PPP pro Prahu 11 a 12 - Praha 11
  • PPP pro Prahu 11 a 12 - Praha 12
  • PPP pro Prahu 3 a 9
  • PPP pro Prahu 5
  • PPP pro Prahu 6
  • PPP pro Prahu 7 a 8
  • PPP Semily, pracoviště Lomnice nad Popelkou
  • PPP Semily, pracoviště Turnov
  • PPP STEP s.r.o.
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Benešov
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Hořovice
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Kladno
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Kolín
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Králův Dvůr
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Kutná Hora
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Mělník
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Mladá Boleslav
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Nymburk
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Praha-východ
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Příbram
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Rakovník
  • PPP Středočeského kraje, pracoviště Strančice
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Chomutov
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Děčín
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Kadaň
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Litoměřice
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Louny
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Most
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Roudnice nad Labem
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Rumburk
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Teplice
  • PPP Ústeckého kraje, pracoviště Žatec
  • PPP Ústí nad Orlicí
  • PPP Znojmo
  • Pražská pedagogicko psychologická poradna, s.r.o.
  • Prodys, soukromá PPP Týnec nad Sázavou
  • REdys - pedagogická poradna
  • Renata Valová - Logoporadna
  • Školní poradenské pracoviště při ZŠ Dr. E.Beneše
  • Soukromá logopedická poradna, Mgr. Eliška Pávková
  • Soukromá poradna Mgr. Edita Beerová, Ph.D.
  • SPC Speciálně pedagogické centrum Trutnov
  • Speciálně pedagogické poradenství Mgr.Dana Zábranská

Knihovna

  • Inventi Knihovna
  • Knihovna Bedřicha Beneše Buchlovana, p.o. - Kamarádka knihovna 2012, Městská knihovna roku 2012, oddělení pro děti
  • Knihovna Břidličná
  • Knihovna města Hradce Králové, pobočka Nový Hradec Králové
  • Knihovna Praha - Kolovraty
  • Krajská knihovna Františka Bartoše ve Zlíně
  • Krajská knihovna Vysočiny
  • Masarykova veřejná knihovna, Vsetín, pobočka: Dětské oddělení Luh
  • Městská knihovna Benešov
  • Městská knihovna Rýmařov
  • Místní knihovna Kostice, Obec Kostice

SPC

  • CEREBRUM - Asociace osob po získaném poškození mozku, z.s.
  • Domov Sulická
  • Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430
  • Mgr. Lucie Hubertová
  • PPP a SPC Olomouckého kraje - pracoviště Mohelnice
  • PPP a SPC Olomouckého kraje - SPC pracoviště Prostějov
  • Soukromá speciálně pedagogická praxe Klára
  • SPC Demosthenes
  • SPC Duháček při VOŠ, SŠ, ZŠ a MŠ, Hradec Králové
  • SPC Jedličkův ústav, Praha
  • SPC Jihlava
  • SPC Kamínek při SpZŠ, MŠ a PŠ, Ústí nad Orlicí
  • SPC při 17. ZŠ, Kladno
  • SPC při centru ARPIDA
  • SPC při DD a MŠ speciální, Beroun
  • SPC při DD, MŠ, ZŠ a PŠ Zlín
  • SPC při DIC a MŠ, Praha
  • SPC při G, SOŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Praha 2
  • SPC při Logopedické ZŠ, Měcholupy
  • SPC při MŠ a ZŠ Kyjov, Za Humny
  • SPC při MŠ a ZŠ pro SP Brno
  • SPC při MŠ a ZŠ pro TP Brno
  • SPC při MŠ speciální, ZŠ speciální a Praktické škole Ibsenka Brno
  • SPC při MŠ, Trutnov
  • SPC při MŠ, ZŠ a PŠ, České Budějovice
  • SPC při MŠ, ZŠ a SŠ pro SP České Budějovice
  • SPC při MŠ, ZŠ a SŠ pro SP ve Valašském Meziříčí
  • SPC při OA, OŠ a PŠ Olgy Havlové, Janské Lázně
  • SPC při OŠ, ZŠ a MŠ Zbůch
  • SPC při PROINTEPO
  • SPC při Soukromé SOŠ, Hranice
  • SPC při speciální ZŠ, Bystré
  • SPC při SpZŠ a SpMŠ, Teplice
  • SPC při SpZŠ, MŠ a PŠ, Ústí nad Labem
  • SPC při SpZŠ, SpMŠ a PŠ, Děčín
  • SPC při SpZŠ, SpMŠ a PŠ, Děčín – odloučené pracoviště Rumburk
  • SPC při SŠ a MŠ Aloyse Klara
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Olomouc
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ pro sluchově postižené, Praha 5
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ prof. V. Vejdovského
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ Rakovník
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ, Frýdek-Místek
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ, Karviná
  • SPC při SŠ, ZŠ a MŠ, Praha 10
  • SPC při Základní škola, Ostrava-Zábřeh, Kpt. Vajdy 1a, příspěvková organizace
  • SPC při ZŠ a MŠ F. Vančury, Kroměříž
  • SPC při ZŠ a MŠ logopedická, Olomouc
  • SPC při ZŠ a MŠ logopedické, Brno
  • SPC při ZŠ a MŠ pro SP, Ostrava - Poruba
  • SPC při ZŠ a MŠ pro SP, Plzeň
  • SPC při ZŠ a MŠ pro TP, Liberec
  • SPC při ZŠ a MŠ, Žatec
  • SPC při ZŠ a OŠ, Horšovský Týn
  • SPC při ZŠ a PŠ Jitřenka, Havlíčkův Brod
  • SPC při ZŠ a SŠ Beroun
  • SPC při ZŠ a SŠ Březejc, Velké Meziříčí
  • SPC při ZŠ a SŠ Karlovy Vary
  • SPC při ZŠ a SŠ Karlovy Vary, pracoviště Sokolov
  • SPC při ZŠ a SŠ, Praha 2
  • SPC při ZŠ Brandýs nad Labem
  • SPC při ZŠ Brno, Sekaninova
  • SPC při ZŠ Brno, Štolcova
  • SPC při ZŠ Havlíčkova, Opava
  • SPC při ZŠ Liberecká, Jablonec nad Nisou
  • SPC při ZŠ logopedické, Týn nad Vltavou
  • SPC při ZŠ LOPES Čimice, Praha 8
  • SPC při ZŠ Mnichovo Hradiště
  • SPC při ZŠ pro žáky s poruchami zraku
  • SPC při ZŠ pro žáky s SPU a MŠ logopedická Schola Viva
  • SPC při ZŠ Rooseveltova, Praha 6
  • SPC při ZŠ speciální a MŠ speciální, Nový Jičín
  • SPC při ZŠ speciální a PŠ Litvínov
  • SPC při ZŠ speciální Blansko
  • SPC při ZŠ Speciální, Praha
  • SPC při ZŠ speciální, ZŠ praktická a PŠ, Litoměřice
  • SPC při ZŠ Zlín, Středová
  • SPC při ZŠ, Bruntál
  • SPC při ZŠ, Lužiny
  • SPC při ZŠ, MŠ a PŠ, Kolín
  • SPC pro děti a žáky s vadami řeči, Karlovy Vary
  • SPC pro děti s vadami řeči, Praha 4
  • SPC pro děti s vadami sluchu a řeči, Holečkova
  • SPC pro děti sluchově postižené a pro děti s vadami řeči, Liberec
  • SPC pro děti sluchově postižené, Liberec
  • SPC Rukavička při MŠ, SpZŠ a PŠ, Hradec Králové
  • SPC Skuteč při speciální ZŠ, Skuteč
  • SPC Slunce
  • SPC SRDCE při ZŠ a PŠ, Opava
  • SPC Štíbrová, Praha
  • SPC Žďár nad Sázavou
  • SPC Zlín, Středová
  • Speciálně pedagogické centrum Klíč
  • Speciálně pedagogické centrum logopedické a surdopedické, příspěvková organizace
  • Speciálně pedagogické centrum při ZŠ Starostrašnická
  • Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené a vady řeči, Plzeň, Lazaretní 25
  • Základní škola speciální a Mateřská škola speciální, Nový Jičín, Komenského 64, příspěvková organizace

Logopedie

  • Ambulance klinické logopedie Mgr. Ilona Drápalová, Tábor
  • Centrum logopedie s.r.o.
  • DiLoKo s.r.o.
  • Klinické logopedie PaedDr. Jancíkové
  • LOGO Seifertová s.r.o.
  • Logopedická ambulance - Mgr. Klára Ludvíková
  • Logopedická ambulance - Mgr. Milena Čámková
  • Logopedická ambulance - PaedDr. Iva Pelclová
  • Logopedická ambulance, Karvinská hornická nemocnice, a.s.
  • Logopedie a poradenství Zahrada - on-line i naživo
  • Markéta Symonová, logopedia Praha 3

Ostatní

  • "Žijeme spolu" - nízkoprahové zařízení pro děti a mládež
  • Association Amité franco-tchèque
  • Centrum pro integraci cizinců, o.p.s.
  • Česká škola v Káhiře
  • Česká školní inspekce
  • Czech Association AMKE
  • Dětský domov a školní jídelna Radkov, Dubová 141
  • Diakonie Českobratrské církve evangelické
  • Diecézní charita Brno
  • Eliška Šulcová
  • FLAME System s.r.o.
  • Gilgam, spol. s r.o.
  • Hájková - Základní škola Bratří Čapků, Úpice
  • IT Profík s.r.o.
  • Klubovna Velké Hamry
  • Krajský úřad Ústí nad Labem - 30 licencí/ 1 rok
  • Masarykova univerzita
  • MCS plus spol. s r.o.
  • Misijní skupina Křesťanské společenství Hodonín
  • OPREKO, s.r.o.
  • Organizace pro pomoc uprchlíkům, z.s.
  • Poradna pro integraci, z. ú.
  • Prima English
  • Sdružení SPLAV, z.s.
  • Univerzita Karlova, Ústav jazykové a odborné přípravy, ÚJOP
  • Začít spolu z.s.