Pro specialisty


Včelka úzce spolupracuje s odborníky z oblasti speciální pedagogiky, psychologie a výuky češtiny pro cizince. Metodika programu Včelka je specialisty z těchto odborných řad navržena tak, aby odpovídala nástrojům pro řešení nejčastějších problémů dětí s SPU (v oblasti čtení a cizích jazyků) a dětí s OMJ. Včelka je hojně využívána v pedagogicko-psychologických poradnách, speciálně pedagogických centrech a logopedických zařízeních.

Pro odborníky, je v rámci veřejného i soukromého sektoru PPP, SPC a logopedických zařízení, používání Včelky zcela bezplatné

Jak využít Včelku v běžné praxi?


Chcete se se Včelkou blíže seznámit?

  • Potřebujete pomoci s registrací a zřízením účtu pro Vaše pracoviště?
  • Chcete se Včelkou seznámit i další kolegy ze svého pracoviště?
  • Rádi byste absolvovali odborné školení?


Pomůžeme vám začít


Doporučte Včelku rodičům! 

Jestliže Včelku doporučujete / chcete doporučovat rodičům dětí, které Vaše pracovičtě navštěvují a potřebují se čtením, matematikou a cizími jazyky maličko pomoci, je možné jim nabídnout vyzkoušení Včelky na 4 týdny zdarma.

Konkrétním rodičům tak můžete jednoduše zaslat poukaz na bezplatné vyzkoušení aplikace, a to přímo ze svého účtu ve Včelce.

V případě zájmu Vám také můžeme zaslat letáčky s unikátními promo kódy (pro tuto variantu kontaktujte naši podporu na podpora@vcelka.cz).
 

Včelku můžete také doporučit jako kompenzační pomůcku pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, a to v rámci „Doporučených podpůrných opatření“.  

  • Aplikaci Včelka lze využít jako kompenzační pomůcku pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, a to jako Výukový, kompenzační či na rozvoj funkce zaměřený software.
  • Nárok na příspěvek na kompenzační pomůcky má žák, který má v rámci doporučených podpůrných opatření uveden druhý a vyšší stupeň podpůrných opatření.
  • Individuální licence Včelky pro žáky se SVP stojí 2 000,- Kč na 3 roky

 


Podívejte se, kde všude už Včelka pomáhá!

Nabízíme Vám také účast na našich akreditovaných seminářích / online webinářích na téma čtenářské gramotnosti, čtenářských kompetencí a také jako školení pro používání Včelky, které pořádáme s PaedDr. Renatou Wolfovou a Mgr. Terezou Philippovou. 

Máte-li zájem o spolupráci se Včelkou, chcete ji bezplatně využívat/vyzkoušet na Vašem pracovišti, či máte zvídavý dotaz, kontaktujte naši pilnou Včelka podporu na podpora@vcelka.cz nebo +420 799 512 123 !